Úvodem...

Vítáme Vás na webu našeho malého rodinného sklípku Pod Dubňansků horů v Mutěnicích

Víno, vinný sklípek a návštěva vinných sklípků  je jednou z nejhezčích zážitkových akcí.Náš vinný sklípek U Mňa se nachází v krásné lokalite Pod Dubňanskú horú a nabízí  pořádání společenských akcí, oslav a večírků s ochutnávkou a degustací přímo v klasickém slováckém vinném sklípku.

Na přání našich hostů připravíme speciální víno společně s programy jako je např. grilované sele, pravá moravská zabíjačka,a ochutnávka spousty kvalitních sýrů.

Pro cyklisty se zde nabízí Vinařské stezky, procházející okolními vinohrady, vesnicemi a lokalitami okolních sklípků…

Přijeďte objevit krásy a tajnosti jižní Moravy, vinných sklípků a vína.

Posezení ve sklípku zaručeně potěší každého milovníka vín.

Co Vás čeká

Víno a celovečerní posezení ve vinném sklípku s ochutnávkou vín, neomezené konzumace vína po dobu celé návštěvy ve vinném sklípku, teplé jídlo, studené moravské mísy, popř. nějakou tu grilovačku – po dohodě… dále nealko, kávu, výklad o víně a společnost sklepmistra po celý večer, možnost také živé hudby po předešlé dohodě. Ale hlavně víno, víno a zas víno.


Příspěvek od návštěvníka,který potěší....))

Po dlouhé době a návštěvě mnoha sklepů, jsem měl 100% pocit, že přístup majitele není jen o kšeftu, ale i o pevném vztahu k vlastnímu vinařství a nám - zákazníkům. U některých mých předchozích zkušeností  již byznys s vínem převládá nad tím vším ostatním, co by návštěvník sklípku očekával... U tohoto sklípku spojeného s vlastním vinařstvím je to ve skvělé rovnováze. Druhý den jsem opouštěl sklípek U Mňa  společně s manželkou a kamarády se silným zážitkem skvěle prožitého večera s kvalitním vínem, jídlem a setkáním s lidmi, kteří to víno dělají dobře a navíc rádi.

rodina Buschova 20.2.2013

 

Novinky

Anketa

Jaké preferujete vínko ?

bílé víno (66)
90%

červené víno (7)
10%

Celkový počet hlasů: 73